چهاردهمین دوره فلوشیپ کشوری یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی1396-2-18

چهاردهمین دوره فلوشیپ یادگیری الکترونیکی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، معاون آموزشی دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در آیین آغاز به کار این دوره که صبح امروز، سیزدهم اردیبهشت برگزار شد، اهمیت دادن به آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی در حوزه علوم پزشکی را از ضروریات آموزش علوم پزشکی دانست.

دکتر "محمود نجابت" بر شرکت استادان دانشگاه در این گونه دوره های به عنوان گامی بزرگ در استفاده از تکنولوژی های نوین اطلاعات و فناوری در حوزه آموزش علوم پزشکی، تاکید کرد.

دکتر "مجیدرضا فرخی" رییس دانشکده مجازی و مدیر فلوشیپ کشوری یادگیری الکترونیکی دانشگاه نیز در ادامه با اشاره به برنامه طرح تحول در آموزش پزشکی و ضرورت پیاده سازی بسته آموزش مجازی و همچنین همکاری های بین دانشگاهی به صورت یک شبکه، استفاده از آموزش های ترکیبی در حوزه علوم پزشکی، به ویژه در کلان منطقه پنج آمایش سرزمین را مورد تاکید قرار داد.

دکتر "ناهید ظریف صنایعی"، معاون پژوهشی دانشکده مجازی نیز پیرامون برنامه ها و نحوه تعامل شرکت کنندگان توضیحات لازم را ارائه و گفت: این دوره به صورت دو روز حضوری و سپس چهار هفته به شکل برخط و نابرخط، در کلا ها و کارگاه های مختلف، برگزار می شود.

این دوره آموزشی، با هدف توانمندسازی و ارتقای آمورش مجازی کشوری، با حضور 150 نفر از 18 دانشگاه علوم پزشکی کشور، به صورت حضوری و مجازی در مجتمع ولایت، در حال برگزاری است.