آشنایی دانشجویان جدید با برنامه های مدیریت استاد مشاور در طرح رویش



1396-7-16

امسال با توجه به مصادف شدن برنامه رویش با ایام ماه محرم و سوگواری حضرت اباعبدالحسین(ع)، مدیریت استاد مشاور معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برنامه های خود را در قالب برنامه آموزشی  و بدون برپایی غرفه برگزار کرد.

به گزارش "وب دا" در شیراز،  دکتر "احمد  غلامی"  مدیر استاد مشاور دانشگاه، گفت:  این برنامه آموزشی طی دو مرحله در سالن 22 بهمن ساختمان مرکزی دانشگاه، با حضور پسران و دختران دانشجو، برگزار شد.

او افزود: شرکت کنندگان در این طرح دانشجویی، با همکاری کمیته دانشجویی و سخنرانی مسوولان، با برنامه های استاد مشاور آشنا شدند.

دکتر "امیر آزادی " رئیس اداره استعدادها و عملکردهای درخشان ( نخبگان) دانشگاه نیز در خصوص رسالت و وظایف این اداره برای شناسایی، جذب ، هدایت و حمایت از استعدادهای برتر دانشجویی سخن گفت، همچنین سرپرستان و کارشناسان دفاتر استعداد درخشان دانشکده های دانشگاه، به دانشجویان معرفی شدند.

در بخش دیگر برنامه کارشناس بنیاد نخبگان فارس در خصوص نحوه عضویت  در سایت ثریا ( سایت بنیاد ملی نخبگان ) اطلاعاتی  را در اختیار دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار داد، در کنار آن نیز یکی از دانشجویان استعداد درخشان مطالبی در خصوص اهمیت  مدیریت زمان، برای کسب توفیق  بیشتر دانشجویان ارائه کرد.

 در پایان این مراسم دو تن از کارشناسان اداره کل آموزش دانشجویان را با قوانین و مقررات آموزشی و نقل  و انتقالات و حذف و اضافه و موارد آموزشی آشنا کردند.