اساتید در مسیر اعتلای نسل جوان و تحقق مأموریت بزرگ انبیا الهی تلاش می کنند1397-2-18

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طی پیامی روز استاد را به اعضای هیات علمی دانشگاه، تبریک گفت.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "مصباح شمس" ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت حضرت ولیعصر (عج) و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تقارن آن با روز استاد و آموزش، خدمات و تلاش های معلمان و اساتید دانشگاه را گرامی داشت.

در ادامه این پیام، آمده است:

توسعه جوامع بشری مرهون تلاش ها و زحمات معلمانی است که با ایمان و اعتقاد راسخ و بی توجه به مظاهر مادی توان خود را صرف تربیت و تعلیم نسل های مختلف می کنند. این عزیزان در جهت اعتلای نسل جوان و تحقق مأموریت بزرگ انبیا و اولیای الهی که همانا سعادتمندی جوامع انسانی است، تلاش می نمایند.

در عصر حاضر که با پیشرفت سریع و تغییرات چشمگیر علوم مواجه هستیم و در شرایطی که جریان های علمی میهن عزیزمان در راستای منویات مقام معظم رهبری، در مسیر کسب مرجعیت علمی و ماموریت گرایی در منطقه و جهان در حرکت اند، اساتید محترم، هدایتگر این جریان عظیم بوده تا با تعلیم و تربیت دانشجویان، زمینه را برای اعتلای نام کشور ایران در جهان، بیش از گذشته فراهم سازند.

ضمن تبریک روز "استاد و آموزش" و تقدیر از تلاش های معلمان و اساتید محترم دانشگاه، امید است با تلاش تمامی همکاران گرامی، شاهد اعتلای روزافزون پاسخگویی نظام آموزش عالی سلامت به نیازهای جامعه باشیم.

دکتر مصباح شمس

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز