آغاز هفته آموزش علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز1397-2-18

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: برنامه های هفته آموزش علوم پزشکی، در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از پانزدهم اردیبهشت آغاز شده و تا بیستم اردیبهشت نیز ادامه دارد.

 

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "جواد کجوری" با اعلام این خبر، گفت: روزهای این هفته بر اساس برنامه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نامگذاری شده است و بر این اساس عناوین هفته با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه و مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی شیراز و واحدهای دیگر این معاونت برگزار می شود.

 

او افزود: از برنامه های این هفته، برپایی غرفه های آموزشی در دانشکده های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در استان فارس، با معرفی محتوا و مطالب آموزشی به صورت بروشور، پمفلت و کتابچه برای بازدیدکنندگان است و معاونت آموزشی دانشگاه نیز با برپایی غرفه ای در ساختمان مرکزی دانشگاه، این هفته را گرامی داشته است.

 

دکتر کجوری با اشاره به توجه به موضوع «آموزش و دانشجو» در این هفته، گفت: با توجه به اینکه آموزش، یک تبادل دوطرفه بین یاددهنده و یادگیرنده است، در فرآیند آموزش دانشجو به عنوان یکی از ارکان مهم، با ارائه آموزش های باکیفیت، فارغ التحصیلانی با بهره وری بالا خواهیم داشت که این وضعیت به نوبه خود 
می تواند ارتقای وضعیت سلامت جامعه در آینده را به همراه دارد.

ارائه برنامه های هفته آموزش با معرفی دستاوردهای آموزشی در دانشکده پرستاری و مامایی شیراز

مدیر توسعه آموزش دانشکده پرستاری و مامایی شیراز، از ارائه دستاوردهای آموزشی رشته های مختلف این دانشکده، به مناسبت هفته آموزش علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "لادن زرشناس" گفت: همزمان با هفته آموزش علوم پزشکی، ضمن ارائه فرآیند آموزشی دانشکده در طول سال های گذشته تاکنون، محتوای مجازی تهیه شده و تالیفات آموزشی اساتید در غرفه های آموزشی ارائه می شود.

 

او افزود: در این غرفه ها، با ایجاد فرصت های یادگیری و آموزش، مشاوره های آموزشی در حیطه های مختلف پرستاری، مامایی، اتاق عمل و هوشبری، همچنین فعالیت آموزشی در فضای مجازی، فرصت ارتقای مهارت های موردنیاز آموزش و یادگیری برای دانشجویان در محیطی جذاب و توآم با یادگیری، فراهم شده است.